طرح جمع آوری معتادان شهر گنبد کاووس

توهرا-فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: ۳۰ نفر معتاد پرخطر در طرح شهید شوشتری در گنبد کاووس جمع‎آوری شدند

به گزارش توهرا،فعالان حقوق بشر ترکمن صحرا به نقل از تسنیم ؛ محمود علی‎فر ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری اظهار داشت: مقابله و مبارزه با مواد مخدر، یکی از وظایف ذاتی نیروی انتظامی است و اولویت نخست ما نیز مبارزه با مواد مخدر است.

وی تصریح کرد: در اجرای طرح شهید شوشتری، که پاکسازی مناطق آلوده است، ۳۰ نفر معتاد پرخطر جمع‎آوری شدند که ۲۰ نفر به توسکستان و ۱۰ نفر به مرکز ترک اعتیاد نجات معرفی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس افزود: در محله اسلام آباد شش مرحله طرح اجرا شده که هفت نفر توزیع کننده و ۱۰ نفر معتاد دستگیر و ۳۸۴ گرم انواع موادمخدر کشف گردید.

علی‎فر بیان داشت: در محله سیدآباد شهرستان گنبد کاووس شش مرحله و ۳۸۲ گرم، روستای چای بوئین هشت مرحله،۲ کیلو و ۸۶۳ گرم، روستای اراز محمد آخوند هفت مرحله، یک کیلو ۵۳۵ گرم کشف شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۹۵بیش از ۱۰۶ کیلو و ۳۵۶ گرم انواع مواد مخدر در شهرستان گنبد کاووس کشف شده که ۸۸ کیلو و ۳۵۶ گرم تریاک، ۷۹۸ گرم هروئین، ۳۹۰ گرم شیشه، شش کیلو و ۷۱ گرم گراس، هشت کیلو و ۴۰۲ گرم حشیش و سایر مواد ۳ کیلو و ۱۳۷ گرم کشف شده و یک‎هزارو ۱۳۰ نفر مرد و ۵۴ نفر زن دستگیر شدند.

علی‎فر خاطرنشان کرد: در همین مدت ۱۰۸ مرحله طرح اجرا شده و ۹ باند قاچاقچیان مواد مخدر متلاشی و ۱۵۴ معتاد دستگیر و به مراکز بازپروری اعزام شدند.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *